Mākslinieku radītas darba lapas bērniem

“Dīvāniņš Saulrietā”, par kuru nesen rakstījām un kura jauko radošo darbu komplektu joprojām iespējams iegūt savā īpašumā pastāstot par kādu radošu darbiņu jūsu ģimenē, ir radījis jaunu interneta vietni, kur iespējams bez maksas lejuplādēt krāsojamās un darba lapas : http://izkrasopats.lv/

Jau šobrīd tur pieejami jauki mākslinieces L.Bikšes zīmējumi.

Arī citi bērnu grāmatu autori un ilustratori savās mājas lapās piedāvā jaukas lietas bērniem bez maksas.  Daudzi no šiem darbiņiem ir saistīti ar autoru grāmatām, bet var tikt izmantoti arī paši par sevi.

Jau rakstīju par Ē.Karlu, šoreiz – Ž.Breta, H.Šova, D.Mallingers, Š.Silversteins, Dž.Reja un K.Harts.

Ž.Breta

Žanna Breta

Ļoti bagāts krāsojamo lapu klāsts pieejams populārās autores un ilustratores Žannas Bretas mājas lapā.

Hanna Šova

Hanna Šova ir ilustrējusi daudzas jaukas bērnu grāmatas, kuras apskatāmas viņas jautrajā mājas lapā: http://hannahshawillustrator.co.uk/

Radošiem brīžiem var noderēt arī ilustratores veidotās darba lapas : http://hannahshawillustrator.co.uk/?fun-stuff.html  

D.Mellings

Dāvids Mellings ir vairāk kā 60 grāmatu autors un ilustrators. Jūs varat ielūkoties viņa grāmatās un ja interesē arī iegādāties šeit.

D.Mellinga “Pasaka par Džeku Frostu” uzņemta arī animācijas filmā:

Autors izveidojis darba lapas ar dažādām jautrām aktivitātēm. Vērts ielūkoties šeit!

Š. Silversteins

Neparastā dziesminieka, dzejnieka, animatora un citādi radoša cilvēka Šela Silversteina mājas lapā pieejamas interesantas ideja un materiāli. Piemēram, kā iedzīvināt autora dzejoļus “Eight balloons” un “Cuttin’ Kate”. Tie gan ir angļu valodā, bet var noderēt iedvesmai un angļu valodas apgūšanai kopā ar bērniem.

Š.Silversteina dzejolis

Džeinas Rejas mājas lapā pieejami daži autores zīmējumi- nāras, neeksistējošie briesmoņi un veļas šņore ar apģērbiem. Piedāvājam ielūkoties Dž.Rejas grāmatās un iegādāties tās šeit.

Karils Harts uzrakstījis un ilustrējis vairākas jaukas grāmatas, kuras izlasot kļūst skaidrs- pieklājīgi uzvesties, tas ir jautri! Viņa mājas lapā instrukcija, lai pagatavotu kārbiņu dinozaura audzēšanas sēkliņām, pagatvot rīmju veidošanas mašīnu, maskas, krāsojamās lapas u.c. par dinozauriņu un citas jaukas lietas.

Kādi ir jūsu iecienītākie krāsojamo un darba lapu avoti?

Paldies par informāciju un iedvesmu www.playingbythebook.net .